1. prosince @ Spojka Events v srdci Karlína

POWER CONFERENCE 2023

Využívejte Power Platform technologie ke zlepšení výkonnosti a efektivity firemních procesů.Poznejte decision makery z předních společností a organizací.Učte se od expertů na Power Platform, Microsoft Fabric a AI technologie.Transformujte zodpovědně. Mějte strategický plán pro budoucnost vaší organizace.Získejte informace, dovednosti a znalosti nutné pro úspěch v digitální ekonomice.Networking s nejvlivnějšími lidmi ze světa Microsoft Power Platform.Objevte nejnovější trendy a technologie, které transformují firemní procesy.Budujte lepší budoucnost pro vaši organizaci.
Chci se zúčastnit

Business Stage

Již brzy odhalíme ostatní prezentace hlavních partnerů a keynote speakerů.

Chci na detail

Technological Stage

Pečlivě vybraná témata ze 112 přihlášených sessions od speakerů z celého světa.

Chci na detail

BUSINESS STAGE speakeři a témata

Opravdu je na co se těšit
Microsoft
Ilya Fainberg

Ilya Fainberg

Sr. Program Manager @ Microsoft
Power Platform R&D

21 způsobů jak obohatit Power Platform Apps umělou inteligencí

Ilya nabízí dobrodružnou cestu do světa umělé inteligence, říše s nekonečnými možnostmi. Představí nástroje jako Bot Framework, AI Builder, Power Virtual Agents a samozřejmě i ChatGPT. Odpoví na otázky – jak dostupný AI arzenál využít? Jak to správně načasovat a které nástroje na jaké scénáře použít?

 

Dozvíte se 21 strategických přístupů k využití AI pro návrh, stavbu a provoz Power Platform aplikací. Od jednoduchých avšak účinných příkladů až po rešení navržená pro enterprise-scale výzvy. Ilya pokryje celé spektrum.

 

Jaká témata probereme:
 

  • Prozkoumáte současný stav umělé inteligence: Zjistíte, jak Power Platformu proměnila, jak se šíří i mimo hranice Azure, jaké jsou plány do budoucna.
  • Odhalíte kompletní sadu AI nástrojů: Poznáte řadu dostupných AI řešení a porozumíte jejich jedinečným účelům.
  • Poznáte AI-Enabled architektury: Naučíte se, jak vytvářet robustní aplikace podporované umělou inteligencí a jak škálovat vaše Power Platform projekty.
  • Dozvíte se o možnostech AI integrací: Pochopíte důležitost integrace AI do vývoje aplikací = revoluce v user experience a funkčnosti.

 
 

NETWORG
Tomáš Prokop

Tomáš Prokop

Microsoft Power Platform Solution Architect | Microsoft MVP

7 věcí o Power Platformě, které bych poradil svému mladšímu já

Tomáš se podělí o zkušenosti s vývojem malých aplikací i transformativních řešení. Seznámí nás s konkrétními klientskými zkušenostmi s Power Apps i Power BI. Nabídne užitečné poznatky pro manažery, kteří mají v plánu maximalizovat potenciál Power Platformy ve svých organizacích (nebo už na tom pracují).

 

Od malých aplikací sloužících hrstce uživatelů až po kritické aplikace, které transformují práci tisíců. V tomto sezení se Tomáš podělí o jeho zkušenosti, dobré, špatné i hrozivé.

 

Nebude sám. Na pódiu jej doplní klient se zkušenostmi s vícero dodavateli řešení postavených na Power Platform technologiích. Společně předvedou, co je dobře, co je špatně a co je hodně špatně. Bez scénáře, jen surové zkušenosti.

 

Ukážou, jak přejít od nápadu k fungující aplikaci. Budou sdílet tipy a lessons learned z malých i velkých projektů. Uslyšíte o dobrých krocích, které sami udělali, i chybách, kterými si prošli a ze kterých se poučili.

 
NETWORG

Konica Minolta
Tomáš Pavlíček

Tomáš Pavlíček

ITS Vertical Product Manager

 

Aleš Fukal

Aleš Fukal

Director of ECM Solutions

 

Piloti, stavaři a roboti. Co mají společného?

Může Power Platforma pomoci učit piloty létat s letadly? Nebo rychleji postavit dům? Může v těchto případech sehrát klíčovou roli?

 

Tato prezentace nabídne průzkum jedinečných scénářů, které se týkají dvou konkrétních zákazníků a specifických výzev. Předvede na míru postavená vertikalizovaná řešení, která splnila jejich vysoce specializované požadavky.

 

V tomto kontextu pánové otevřou otázku potenciálu AI asistentů, který může být neuvěřitelný třeba díky využití dat generovaných nástroji postavenými v ekosystému Microsoft Power Platform.

 

Rozhodně si nenechte ujít demonstraci toho, jak Power Platforma může skutečně posílit a transformovat jakékoli odvětví.

 

Konica Minolta IT Solutions Czech

manica
Lucie Beranová Šulcová

Lucie Beranová Šulcová

Power Platform Stream Lead

 

Tomáš Kutěj

Tomáš Kutěj

CEO @ manica

 

Jak se orientovat ve světě Power Platform: Cesta od osobního k profesionálnímu řešení.

Lucie Šulcová a Tomáš Kutěj ve své prezentaci odhalí strategie k úspěšnému ovládnutí Microsoft Power Platform. Zjistěte, jak efektivně navigovat cestu od osobních projektů k profesionálním a funkčním řešením.

 

Aplikace může v rámci organizace vytvářet prakticky kdokoli. Přístupy k jednotlivým typům řešení se však liší. Na co se při jejich správě zaměřit, na co nezapomenout a jak z nich vytěžit maximum?

 

Přidejte se k Lucii a Tomášovi, kteří se ponoří do spletitosti Power Platform řešení. Získejte přehled o správě různých typů aplikací, naučte se klíčové strategie pro úspěch a odhalte klíčové faktory, které mohou posílit anebo naopak zlomit vaše Power Platform snahy.

 

manica

TECHNOLOGICAL STAGE speakeři a témata

Pečlivě vybraná témata rovnoměrně pokrývající jednotlivé Power Platform technologie

Angeliki Patsiavou

Change Manager
Business Applications MVP | UN Women UK

Silence of the technical lambs: Když nebojujete za uživatelskou zkušenost

Angeliki nás vezme na působivou cestu do světa vývoje obchodních aplikací a kritického aspektu uživatelské zkušenosti. Samotný název relace „Silence of the Technical Lambs“ napovídá o negativních důsledcích „nepostavení“ uživatele do popředí rozhodovacích procesů.

 

Představme si, že navrhujeme svůj vysněný dům – místo, které dokonale ladí s naším životním stylem. Podobně vzrušující je také vytváření podnikové aplikace, která má uspokojit potřeby našich uživatelů. Co když je však design aplikace diktován výhradně egem těch, kdo rozhodují? Co když se jim nepodaří porozumět požadavkům koncových uživatelů a váš vývojářský tým se ocitne mimo hru?

 

Navzdory nejlepším záměrům s velkolepým designem se věci mohou jednoduše zvrtnout. Nekonečné retrospektivy a zklamání stakeholderů se mohou rychle stát realitou. Angeliki nás provede reálným příkladem zpackaného vývoje konkrétní aplikace, kde se tento scénář naplnil a uživatelská zkušenost šla „out the window“. Od nízké míry adopce přes custom pole plná žargonu až po nekonzistentní procesní toky a další neduhy. Odehraje nám varovný příběh, který se skrývá za špatně koncipovanými projekty vývoje obchodních aplikací.

Paul Andrew

Co-Founder & CTO @ Cloud Formations
Microsoft MVP

Jaký dopad může mít Microsoft Fabric na váš business?

Ve své prezentaci se Paul ponoří do humbuku kolem Microsoft Fabric, nejnovější nabídky od globálního softwarového giganta. Spíše než spoustu teorie a moře technického žargonu, se Paul zaměří na platformu jako zkušený architekt a poskytne pragmatický pohled, který se bude zabývat reálnými implikacemi Microsoft Fabric pro datové analytiky, inženýry a vědce.

 

S tím, jak se organizace snaží pro informovaná rozhodnutí vydolovat ze svých dat maximum, se dopad implementace Microsoft Fabric stává ještě zásadnějším.

 

Paul projde krátkodobými, střednědobými a dlouhodobými účinky nástroje a osvětlí, jak může způsobit revoluci ve všech organizačních produktech. Jeho session se zaměří na praktické aspekty Microsoft Fabric, umožní pochopit skutečný potenciál tohoto výkonného zdroje a odhalí jeho reálné důsledky pro váš business.

Tom Riha

Tomáš Říha

Business Process Automation Consultant
Microsoft MVP

Jak mít dlouhodobě rád své flow?

Pokud jste někdy pocítili počáteční vzrušení z vytváření flow, ale následně jste se setkali s frustrací z toho, že nic nefunguje tak, jak má, tato session je přesně pro vás.

 

Tomáš se podělí o praktické tipy podložené příklady ze skutečného světa. Prozradí, jak zajistit spolehlivost vašich flows. Dozvíte se, jaké základní faktory je třeba vzít do úvahy, jaké otázky si během tvorby klást a jak získané poznatky bezproblémově do procesů implementovat.

 

Zjistíte, jaké prvky jsou pro úspěch nepostradatelné.

 

Odnesete si cenné poznatky, které vám pomohou budovat lepší flows a jak si do budoucna ušetřit zbytečné bolesti hlavy. Připravte se na to, že odejdete s nově nalezenou vírou ve vytváření toků a znalostmi, díky nimž budou vaše Power Automate počiny zdrojem radosti, a to jak nyní, tak i v dlouhodobém horizontu.

Jan Hájek

Jan Hájek

Technical Lead @ NETWORG
Microsoft Azure MVP

Vývojářův průvodce low-code světem

Připravte se na osvěžující session, v rámci které se Honza zaměří na spolupráci mezi pro-code a low-code vývojáři. Ať už se zabýváte vývojem aplikací nebo řízením vývojářských týmů, je tato přednáška přesně pro vás.

 

Jan se zaměří na potenciál vytváření, propojování a dotazování různých zdrojů dat (API) v rámci organizace a jak je využívat nejen v model-driven ale také canvas aplikacích. Kromě toho předvede, jak pomocí různých dat a bez námahy vytvářet tabulky v Dataverse a prozkoumá obří možnosti vlastních konektorů v Power Automate.

 

Objevte s Janem bezproblémovou integraci obou světů při vývoji aplikací!

 
 
 
 

Ioana Bouariu

Ioana Bouariu

Senior BI Consultant @ Amesto

 

Power Up Your Power BI: odhalte kouzlo automatizace s PowerShellem a staňte se datovým čarodějem

Ioana odhalí tajemství používání PowerShellu k automatizaci pracovních postupů v Power BI. Pro všechny Power BI vývojářky a vývojáře, kteří považují kódování, PowerShell a cmdlets za odstrašující…Ioana vám dokáže, že strach není na místě a předvede, jak sílu PowerShellu využít a posunout svoji Power BI hru na další úroveň.

 

Dozvíte se, jak automatizovat běžné Power BI úkoly, od nasazení reportů po aktualizace dat, změny parametrů a správu zabezpečení. Provede vás „nebezpečnou zónou“ kódování v PowerShellu. A i když jste v něm třeba noví, naučíte se, jak vám automatizace může zjednodušit každodenní činnosti.

 

Ukáže, jak použít Power BI REST API k programovému přístupu a manipulaci s daty a jak otevřít dveře ještě větším možnostem automatizace.

 

Z přednášky si odnesete přehled o tom, jak s PowerShellem v Power BI automatizovat, a vybavíte se nástroji pro zvýšení efektivity a spolehlivosti vašich reportů.

Odeta Jankaitienė

Odeta Jankaitienė

Data & Analytics Consultant @ Macaw

 

Mantas Umbrasas

Mantas Umbrasas

Power Platform Developer @ Macaw

Double Power: Integrace Power BI a Power Apps

Odeta a Mantas vás vezmou na cestu kolem Power BI a Power Apps – plnou praktických ukázek a možností jejich bezproblémové integrace. Ukážou, jak se tyto dva výkonné nástroje vzájemně doplňují a navzájem povyšují svoje kapacity do jiných světů.

 

Zjistíte, jak Power Apps umožňují v rámci Power BI zapisovat data do datových zdrojů (btw. něco, co v Power BI dříve chybělo). Na druhé straně prozkoumáte, jak Power BI reporty vložené do Power Apps umožňují podnikovým uživatelům transformovat data na užitečné informace skrze interní aplikace.

 

Odnesete si dobrý pocit a výbavu potřebnou k využití potenciálu této integrace a vyzbrojeni znalostmi, které vaše projekty doplní, zefektivní a pošlou na úplně jinou úroveň.

POWERED by our partners

Můžeme jen díky našim partnerům 💗
NETWORG
DataBrothers
manica-transparent
Microsoft
Konica Minolta
Zlatý Partner
TD Synnex
Stříbrný Partner
Promise Group
MULTIMA
MyQ

VSTUPENKY a možnosti, jak je získat

Je pouze na vás, jakou cestu zvolíte, abychom vás zapsali na seznam hostů.
Vstupenky prostřednictvím platformy GoOut

NEBO

Custom fakturace od DataBrothers